Forum Forex +Dodaj wątek

Cos mi tu śmierdzi

Zgłoś do moderatora
Robia takie akumulejszyn/dystrybulejszyn jakby to nie dycha a 0.097 mialo byc targetem ,albo 1.1112?
Kasuję zlecenie na 1.1005