Może ci nowi chcą pozbyć się własnego badziewia, które advadis odkupi od nich, przecież będzie nowa strategia rozwoju, różnie może być. Na gpw wszystko jest możliwe: przykładów jest mnóstwo np. bioton, atlantis, petrol. Dlatego mówię, że może być zwałka lub jakieś podbitki. Decyzję podejmuje każdy sam, ja nie chcem nikomu nic sugerować.
Pozdro