Może sam ze sobą handluje, licząc że ktoś w końcu zapłaci drożej. Nie wykluczone że jest to dobry moment na wyjście z minimalną stratą. Nie jest wykluczone że będzie drożej. ale może być zarówno o wiele taniej. Ta nowa emisja może być pułapką i nowi akcjonariusze wcale nie będą zainteresowani ciągnięciem kursu jeżeli nikt nie będzie chciał tego kupić, łatwiej będzie zawalić tą piramidę.
Pozdrawiam i życzę sukcesów