Dnia 2021-04-01 o godz. 18:30 ~sko napisał(a):
> Należy zauważyć, że ta "innowacyjna" spółka jeszcze do marca 2020r. oscylowała w okolicach swojego historycznego minimum, tj. wokół poziomu 1,4. Następnie wybuchła pandemia i zaczęli się mnożyć covidowi oszuści.
> Dlaczego raptem o nano zrobiło się tak medialnie? Otóż schemat zawsze był taki sam? - sponsorowane super informacje najpierw wyniosły kurs pod niebiosa, a dalej po każdej fantastycznej zajadce była gigantyczna podbitka i dystrybucja ze słupów...
> - Ale jest nadzieja! Profesor CIACH nano płyn opracuje :):):)
Podobno biały proszek ma już na stole ... (!)?