Bija piane bo wiedza ze nano zarabia bawet na pomysle 1mln zlotych. Kazdy wiedzial ze niecwchod,a w produkcje tylko sprzedaka pomysl z marza od sztuki sprzedanej. Firma zarabia na czyms innym. Sporo ludzi sprzedalo pod informacje ze czlonek sprzedal pare akcjii i to opuvlikowane w trakcie sesjii. Ktos to odebral cziekawie dlaczego? Nie ma na giełdzie zbiegów okoliczności tu sa zagrania przemyslane. Jutro kupuje mam nadzieje ze Ci panowie piszacy z jednego ip ze zostali oszukani sprzedadza po 7 zlotych bo po tyle bym kupil. Pamietajcie trend jedt waszym przyjacielem tu nudi byc 12 zlotych.i wysej ta spilja rosnir nie pod maseczki nano tylko pod cos innego.