Forum Jak zacząć inwestować? +Dodaj wątek

Re: OSZUKANI PRZEZ GERDA BROKER

Zgłoś do moderatora
Dzień dobry,

Z mojej rodziny też jest osoba poszkodowana i kupiła Obligacje Dwór Biskupi i jeszcze inne.
Czy moge prosić o kontakt telefoniczny to wujek zadzwoni, aby sie dołączyć.

Pozdrawiam Monika W