Forum Jak zacząć inwestować? +Dodaj wątek

Re: OSZUKANI PRZEZ GERDA BROKER

Zgłoś do moderatora
tez umoczylem --terrmin wykupu -poczatek pandemi- poczatkowo uwierzylem ze probiemy z wykupem to wina zarazy ,pozniej liczylem na jakies rozsadne negociacie, teraz nie mam zludzen chce sprobowac odzyskac kase -jakies pomysly 692459105