Forum Jak zacząć inwestować? +Dodaj wątek

Re: OSZUKANI PRZEZ GERDA BROKER

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-25 o godz. 16:51 ~Marzena napisał(a):
> Ja też mam obligacje Waimea Holding kupione za pośrednictwem Gerda Broker w Warszawie. Termin wykupu upłyną w grudniu 2019 r.

Ten sam problem (WAIMEA), są już propozycje układowe ale to obraza inteligencji oszukanych..Przygotowuję zawiadomienie do Prokuratury. Okr. w W-wie. Składajmy ich więcej, nie da się ich nie dostrzec.