To ja także powtarzam pytanie bo nikt mi nie odpowiedział - jeśli przychody za 2013 miały być niby podkręcone na wałkach z telefonami to dlaczego nie spadły w 1Q 2014 tylko wzrosły - przecież już wałków na telefonach się robić nie da. Poza tym słuszna uwaga, że nadal prognozują istotne zwiększenie przychodów za 2014r.