Buahahaha.
Moze oswiadczenia kolego do US, czy sadu.
Nie oswiadczenia na wlasnej stronie internetowej.
To jest stanowisko firmy, a takie oficjalne stanowiska na wlasnej stronie firmuje zarzad firmy na czele z prezesem.
Panie, skoncz pan pitolic, Nie jestesmy u pana w misiach w przedszkolu.