Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,12 zł , zmiana od tamtej pory: 17,86%

Re: Osiedle Lotników

Zgłoś do moderatora
Na stronie pojawiła się aktualizacja danych. Na powstające 134 mieszkania wolnych jest tylko 6 lokali trzypokojowych z ceną powyżej 300 000 zł / szt. Brak innych dostępnych mieszkań. Zarezerwowane są 24 lokale. Już sprzedane zostały 104 mieszkania.

Kilka dni temu byłem na placu budowy - z każdym tygodniem widać postępy. Gotowy budynek jest ocieplany i tynkowany - te prace wykonane zostały już w co najmniej w połowie. Z etapu drugiego - jeden z budynków zaczął wyrastać w górę (są ściany parteru i stropy), drugi czeka w najbliższych dniach to samo (etap parkingu podziemnego wygląda na zakończony).

https://www.interbud.com.pl/osiedle-lotnikow,111.html?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERBUD 0,76% 1,32 2022-01-19 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.