Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: 89,47%

Osiedle Lotników

Zgłoś do moderatora
"OSIEDLE LOTNIKÓW to najnowsza inwestycja mieszkaniowa lubelskiego dewelopera Interbud Construction S.A., która powstaje przy ulicy Urbanowicza w Lublinie, w perspektywicznej i ciągle rozwijającej się dzielnicy Felin.
Osiedle składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Oferta obejmuje łącznie 134 mieszkania o cieszących się popularnością powierzchniach i funkcjonalnych układach."

Na dzień dzisiejszy ze 134 mieszkań sprzedano 62. Zarezerwowanych jest 15 mieszkań, a do sprzedaży pozostało 58 lokali.

"W I etapie zostanie zrealizowany budynek o numerze B3, w którym zaprojektowano 62 mieszkania -  jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchni od 28 do 68 mkw."

W budynku B3 do sprzedaży pozostało 8 mieszkań z 62. Sprzedano już 47 lokali, a 7 jest zarezerwowanych.

"Zarząd INTERBUD-LUBLIN S.A. informuje, że w dniu 18 września 2020 r. Spółka Zależna zawarła z Wykonawcą aneks do Umowy zgodnie z którym Wykonawca realizować będzie Umowę o roboty budowlane zarówno w zakresie Etapu I (budynku B3 prace budowlane w trakcie realizacji) jak i Etapu II (budynek B1 i B2), czyli zgodnie z realizacją prac budowlanych w pełnym zakresie przedstawionym w raporcie bieżącym nr 7/2020. Termin zakończenia realizacji II Etapu (budynek B1 i B2), został ustalony przez strony na II kwartał 2021 roku, a wynagrodzenie Wykonawcy za zrealizowanie II Etapu wynosi ok. 13,2 mln zł netto."

W budynku B1 z 36 mieszkań na sprzedaż pozostało 24 lokali

W budynku B2 z 36 mieszkań na sprzedaż pozostało 26 lokali

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERBUD 0,00% 1,26 2022-01-17 15:12:37