Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 110,00%

Re: okazja do zysku BAL !!!!!

Zgłoś do moderatora
https://www.biznesradar.pl/wycena/BALTONA
Potencjał zmiany 143%

III Q zwiększyli trzy krotnie zysk na 1 akcje jeżeli pojawią sie wyniki za IV będzie tu można dużo zarobić!!!
https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/BALTONA/wyniki-finansowe

Jeszcze to odszkodowanie za okęcie 87 milionów
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaplacimy-87-mln-zl-odszkodowania-za-wyrzucenie-Baltony-z-Okecia-7482683.html
Jak sie wszyscy szczają bedzie za późno.
Pozd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BALTONA -1,56% 6,30 2020-03-31 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.