Może pudel idzie na emeryturę?.... w końcu ile milionów tutaj zarobił kłamiąc i sprzedając swoje udziały na górce? Ma z czego żyć... no chyba że mu KNF zabierze w wyniku dochodzenia prokuratury... ale na pewno zniknięcie pudla by zmieniło dużo... przecież to... niech się owsik dalej wypowie...