To tym bardziej na niekorzyść pudla. Czyli wygląda na to że skupia się na podglądaniu i w chiński sposób kopiowaniu tematów i rozwiązań? Słabe to... Aileron od wielu lat walczy o swoje miejsce na rynku właśnie w tej branży... czyli posiadają jakieś odpowiednie doświadczenie i walczą o renomę, klienta, opinię, zaufanie... no cóż... akurat w tych tematach pudlowi nie po drodze... najgłośniejszy chyba sukces pudla to flagowy shitwatch uważam...