Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ODPAŁ NA 2,49zł! :)

Zgłoś do moderatora
2,49 - możliwe średnioterminowo, krótkoterminowo najpierw 1,25 potem okolice 1.55.
Do końca roku 2 PLN swobodnym ruchem posuwistym :) ale mamy zdaje się jakieś wyniki za IIIQ? wtedy pompa w górę może być ładna.
Oczywiście nie chciałbym, żeby zostało to odebrane jakoś huraoptymistycznie - to poprostu fundamenty, spółka naprawdę bardzo tania jeszcze jest.
Pozdrawiam.
  • ODPAŁ NA 2,49zł! :) Autor: ~rekin
  • Re: ODPAŁ NA 2,49zł! :) Autor: ~dmx81

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIATEL 0,00% 0,74 2017-09-26 09:31:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.