Forum Giełda +Dodaj wątek
Zobacz 20 najciekawszych maluchów na GPWZaktualizowany!
Maciej Zbiejcik
Puls Biznesu, pb.pl,06.04.2009 06:56
Wraca moda na małe spółki. Imponujące w wykonaniu giełdowych maluchów są zwłaszcza ostatnie tygodnie. A to nie musi być koniec tej minihossy.

Analitycy, zapytani przez „PB”, znaleźli w sWIG80 jeszcze wiele spółek, na które warto zwrócić uwagę. Specjalnie dla „PB” wytypowali dwadzieścia spółek z sWIG80, które wyglądają atrakcyjnie. Oto one:

Armatura, Alma, Apator, Astarta, Cinema City, Energomontaż-Południe, Farmacol, HTL-Strefa, Kredyt Bank, MNI, Nepentes, North Coast, Nowa Gala, Optopol, PGF, Rafako, Ruch, Wawel, WSiP, [size=12]Trakcja Polska. [/size]

Dziś odpalamy tę spółęczkę,jest bardzo niedowartościowana.Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.