Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 212,00 zł , zmiana od tamtej pory: 29,43%

Re: Od poniedziałku wzrosty ?

Zgłoś do moderatora
Nie wiem, czemu upieracie się na wzrosty. Spodziewam się raczej skutecznego testu 2200 pkt na kontraktach dla miśków pod koniec sesji lub jutro. Nawet jeśliby przebicie miałoby być tylko tymczasowe. Atmosfera nie sprzyja na razie na odbicie, niemniej ustawiłem poziomy zamknięcia futów, jakie mamy. Jeśli będzie inaczej to pomyślę co dalej. Na te chwilę zamknęli poranną lukę i na razie tak to wygląda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 1,35% 2 863,00 2025-09-26 17:03:26
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.