Pierwsze słyszę o warunkowym dopuszczeniu po testach prewalidacyjnych, na podstawie tych testów nikt nic nie dopuści do użytku... Ja widzę to tak, że początkiem roku mają skończyć się badania kliniczne ale skoro jest nagle mowa o wstępnym dopuszczeniu to znaczy że panel będzie do dopracowania... badania będą kontynuowane w przyszłości i po osiągnięciu docelowych parametrów będzie ostateczne dopuszczenie. Mowa oczywiście o panelu covidowym bo o mrsa wiadomo póki co tyle, że badania trwają narazie w jednym ośrodku a miały być prowadzone w 2 lub 3. Czy sprzedadzą projekt na etapie warunkowego dopuszczenia panelu? Ja osobiście wątpię, tym bardziej że zabiegali o kasę na dalszy rozwój i mają zapewnione środki na realizację PEA, poza tym wywiad sprzed miesiąca - wyraźnie Garstecki mówił, że spodziewają się sprzedaży za KILKA miesięcy - dla mnie kilka miesięcy to może być pół roku albo nawet dłużej