brak komunikatu na ktory wszyscy czekaja przy zamirajacych obrotach mozna swietnie wykorezystac niewielką iloscia gotowki na zbicie kursu tak aby na sprzedaż poustawiało sie wiecej chetnych.
dla tych bardziej nerwowych niech wylączą notowania do przyszlego tygodnia i cieszą sie z wiosny :))