Uv,
nie wiem czemu sie wszyscy podniecają podaniem informacji. przecież wiemy, że kasa bedzie a kiedy to jakie to ma znaczenie (chyba tylko dla DT).
nie wiem z kim rozmawiales w spolce ale nikt nie mogl Ci przekazać zadnej szacunkowej daty podania informacji.
wszystko musi isc kanalami oficjalnymi i taką informacje ja dostałem wiec nie wiem po co podkrecasz niektorych