jak poczytasz sobie posty na tym forum to wszedzie tylko, jutro info!!, za chwile odjazd, info bedzie rano 1zl ! itd. społka ma chyab 5 dni na podanie informacji wiec denerwuje mnie to ciagle przeiwidywanie przyszłosci.
podadzą to podadzą. wszyscy sie o tym dowiemy
przy takim hurra optymiźmie i podnieceniu potrzebny jest zimny prysznic :))