Napisze jeszcze raz co uslyszałem "w najbliższych dniach myślę ze nawet dzisiaj bądź jutro" nie wiem czy moga o tym mowic czy nie ale to nie zmienia faktu ze taka odpwiedz uslyszalem od kobity ktora siedzi w siedzibie spolki depend. Nie mowie ze na 100% info bedzie dzisiaj bo mozna bylo wyczuc z rozmowy ze nawet kobita tego nie wie wiec wychodze zazlozenia ze oni w tamtym momencie tez jeszcze czekali na ta wiadomsc. Ale pisanie ze "Informacja że spolki nie bedzie podana w dniu dzisiejszym" i to w takim tonie jakbys mogl byc tego pewien i wiedzial cos o czym inni nie jest normalne. Nie mam obaw zwiazanych z tym komunikatem bo na spotkaniu mialbyć przyklepany tylko konkretny termin a cala reszta juz jest za nami.