Masz prawo do takiej oceny, zarząd zapracował na krytykę bez wątpienia. Co do samej przyszłości spółki nie jestem aż tak pesymistyczny (horyzont 2-3 lat) ale widzę znaki zapytania, w tym dotyczące działań samej spółki np ostatnie zwolnienia w dziale sprzedaży. Zastanawiam się nad opisaną taktyką wyjścia, czekanie na dywidendę może być zgubne, bo jeśli, jak twierdzisz, jedno dobre kpi nie przekona nowych nabywców instytucjonalnych (myślę podobnie, a już na pewno nie oczekuję jakichś poważnych zakupów), to dalej będziemy w trendzie bocznym i nie ma co liczyć na wzrost wyceny waloru do odcięcia dywidendy (obstawiam 3.30 pln brutto). Może być oczywiście jeszcze tak, że zarówno raport roczny, wysokości dywidendy, a zwłaszcza kpi nie spełnią oczekiwań na poprawę, wówczas mamy zjazd windy w dół, bo wiele osób wiszących na haku tylko czeka żeby się skeszować i na razie wstrzymuje się do info ze spółki. Ciekawy moment.