Ogólnie Pełna zgoda już zarząd przyzwyczaił że poprawy brak ale ma być w następnym kwartale, co do wyników to za 4 kw 2025 może być miłe zaskoczenie (pozytywne) bo zeszli z kosztów czy to wpłynie na ostateczny wynik to zobaczymy moim zdaniem ze 3 mln powinni dołożyć żeby troszkę wyższą dywidendę wypłacić, no i wiadomo każdy oprócz wysokości dywidendy czeka na kpi za 1kw 2026 i konferencje.