A co mają ryzykować, przez dobre 4 kwartały nie dowozili wyników, wyniki raczej wiadome jeśli nie gorsze co tutaj jest normą , dywidenda ma też swoje widełki więc na pozytywne zaskoczenie raczej bym nie liczył. Ja czekam na wyniki za 1 kwartał czy zacznie się w końcu jakaś poprawa .