nie nie..jestem fanem bosia od 15 zl i od dawna..tu kiedyś będzie jeszcze dobrze..wiecznie taka bierna postawa państwa wobec tego swojego aktywa trwać nie będzie.. po słowach prezesa PZU i konsolidacji sektora obstawiam że to właśnie PZU kupi w jakiejś tam formie że spora premia