Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,60 zł , zmiana od tamtej pory: 8,80%

Re: Nowy komunikat dla spółki

Zgłoś do moderatora
myślałem o tym , ale mam jedno ale ; akcjonariat
w akcjonariacie jest kilka funduszy
aby mogło dojść do takiego scenariusza fundusze musiały by się dogadać , ktoś musiałby sprzedać z dużą stratą .
Ale przyznaję ; może to być jeden z rozgrywanych scenariuszy .

Za niedługo wyniki za 1 kw 2018 ; zobaczymy czy przypadkiem nie ma strony " lepiej poinformowanej "
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.