Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: -23,21%

Re: Nowy deweloper w Siewierzu

Zgłoś do moderatora
Dobra wiadomość :) Odnośnie terminu umowy sprzedaży działki pomyliłem się o dwa tygodnie ;-) Mieszkaniówka wygląda już całkiem nieźle. Murapolowi zostało w tej chwili 12 mieszkań z drugiego etapu. Unito Apus delikatnie ruszył ze sprzedażą. Opinie o osiedlu coraz lepsze. Oby PFR wypalił. Jutro mija termin listu intencyjnego. Z ciekawostek to jeszcze negocjują z Veno Park inwestycje typu Park handlowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA 1,18% 1,72 2020-02-20 14:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.