Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,24 zł , zmiana od tamtej pory: -31,47%

Re: Nowy deweloper w Siewierzu

Zgłoś do moderatora
Przekroczono 80% w ilości sprzedanych lokali. Sprzedaż jednego lokalu zajmuje około 4 dni, więc w styczniu powinni ją zakończyć. Jeżeli utrzymaliby tempo z trzeciego kwartału (3,06 dnia), to może nawet w grudniu. Pytanie co wydarzy się potem? Czy Murapol będzie czekał aż Alta opuści cenę za kolejną działkę, czy w miedzyczasie pojawi się PFR? Przyspieszymy w tym projekcie, czy nastąpi stagnacja?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTA 0,00% 1,48 2026-02-09 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.