dzięki za informacje :) jak będziesz miała możliwość to przy okazji zrób zdjęcie i prześlij proszę, serdecznie pozdrawiam! i miło widzieć, że mamy płeć piękną w akcjonariacie, jakoś ostatnio zbyt dużo było tu "męskich" trolli i innej niepotrzebnej treści