Znalazłem w internecie jakieś zdjęcia z budowy z wiosny tego roku, robi naprawdę wielkie wrażenie, samo to zachęca do zakupu.
Tobik mówiłeś ze chcesz trzymać akcje 10-15 lat, w ciągu najbliższych 2-3 lat dojdzie do komercjalizacji przynajmniej 3 projektów, ketrel i salmex zostanie w ciągu najbliższych 5 lat sprzedawany na większości cywilizowanych rynków całego świata, wartość Celona może wzrosnąć o kilkaset procent (wartość celltrionu po wprowadzeniu ich rutyksymabu wzrosła w ciągu paru miesięcy o 900% ale to inna bajka, inny lek, nie bananowa giełda), czy nie warto byłoby już wtedy spieniężyć akcje, tj. za te pare lat? za 10-15 lat firma może mieć blockbuster'a i być warta tyle co kilka cdprojectów ale może też przestać istnieć (a potencjalnych powodów tego jest nieskończoność).