Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,90 zł , zmiana od tamtej pory: 28,55%

Re: NOVAVAX DOSTAWA NA FILIPINY

Zgłoś do moderatora
Pozostala czesc artykulu


Umowa upoważnia również Filipiny do zamówienia 10 milionów więcej wstrzyknięć, jeśli kraj będzie potrzebował więcej, powiedział. Kilka krajów rozwijających się nie mogło się doczekać otrzymania szczepionek Novavax, ponieważ można je przechowywać w zwykłych temperaturach chłodniczych, w przeciwieństwie do innych marek, które potrzebują temperatur poniżej zera, aby utrzymać swoją skuteczność. Na początku tego miesiąca Novavax zapowiedział, że opóźni swój wniosek o zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w USA i Europie do trzeciego
  • NOVAVAX DOSTAWA NA FILIPINY Autor: ~SzwagierLolka
  • Re: NOVAVAX DOSTAWA NA FILIPINY Autor: ~SzwagierLolka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -1,79% 77,00 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.