Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,10 zł , zmiana od tamtej pory: 28,12%

NOVAVAX DOSTAWA NA FILIPINY

Zgłoś do moderatora
HOT, 28 maja: Filipiny otrzymają 13 milionów szczepionek Novavax do trzeciego kwartału 2021 r.: oficjalna MANILA – Filipiny mają otrzymać 13 milionów dawek szczepionek Novavax do trzeciego kwartału tego roku, szef krajowego eksperta ds. szczepionek panel powiedział w piątek. Stwierdzono, że Novavax jest „skuteczny w stosunku do oryginalnej odmiany, odmiany brytyjskiej i południowoafrykańskiej” - powiedziała dr Nina Gloriani na forum internetowym. „Pozyskujemy to z Instytutu Serum w Indiach” – powiedziała. „To zajmuje trochę czasu, ponieważ nadal muszą ubiegać się o zezwolenie na użycie awaryjne” – powiedziała. W marcu Carlito Galvez Jr. zajmujący się szczepionkami powiedział, że kraj podpisał umowę na dostawę 30 milionów dawek preparatu Novavax od największego na świecie producenta szczepionek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MABION -2,28% 77,00 2021-10-28 10:22:07