TRZEBA przyznac że szwaby wydoiły polskich inwestorów jak tylko chcieli, nie dziwie sie drobnym akcjonariuszom takim jak ja którzy pozostawieni opieki ze strony państwa niewiele mogą ale AEGON ma prawników i dobrych ekonomistów i nie rozumiem że bez walki oddali akcje spółki gcn w przedziale 4 zł a może i nawetpo obecnym kursie.Były to pieniądze polskich emerytów i inwestorów. Akcje te były kupowane chyba powyżej 14 zł za szt. Cwanemu prezesowi przyznał bym chyba Nobla, rozsprzedał majątek a resztówkę wyprowadził na Ukrainę i pewnie się teraz z nas śmieje.... ale los,,,