słuszna racja polscy robotnicy byli mocno dofinansowywani przez PEFRON i skoro niemcom sie to nie opłacało to nie sadze aby ta spółka mogła sie zbyt długo utrzymac się na rynku nie majac w dodatku kontraktów, polscy inwestorzy potracili tutaj ogromne majątki i zostali zostawieni na łaskę niemca jak nadzy w sród wilków bo choć mają ponad 60% akcji o niczym juz nie decydują, niemiec wyprzedał majątek i robi co tylko chce bo akcjonariat i tak nigdy sie nie zjedna i mozna nim rzadzic jak tylko sie chce.