Niczego nie kombinują :) W sposób jawny i na oczach bezradnych inwestorów dokonują OPTYMALNEGO TRANSFERU ŚRODKÓW W SOBIE ZNANE MIEJSCA i MAKSYMALNIE USZCZUPLAJĄ MAJĄTEK FIRMY.
Przeczytajcie wypowiedzi prezia z ostatnich trzech lat - to BEŁKOT SPRZECZNYCH WZAJEMNIE INFORMACJI i manipulowanie akcjonariuszami . T TYMI LUDŹMI ŻADNA POWAŻNA FIRMA NIE BĘDZIE ROZMAWIAĆ , szukają tylko dawców kapitału - a tych naiwnych zaczyna brakować