Dnia 2021-12-17 o godz. 19:45 ~qwerty napisał(a):
> Dnia 2021-12-17 o godz. 18:20 ~TakNaSerio napisał(a):
> > Każdy tutaj chce złapać dołek z możliwie największym kapitałem. Pytanie - na jakim poziomie zaczynać zakupy? :)
> > Widać, że nie da się kupić coś na poważnie, chyba że masz codziennie po 6 godzin przez 2 tygodnie wolnego czasu i wciągać po kilka kg akcji - co jest, delikatnie mówiąc - absurdem. Obstawiacie coś? Bo to, że te akcje będą kilku(nasto) krotnie droższe to jest oczywista oczywistość. Pytanie do sknerów i starych wyjadaczy - kiedy zacząć kupować :)
>
> Na twoim miejscu bym jeszcze poczekał, może będzie jakaś przedświąteczna promocja na te akcje ;-)
> > Lub nawet po świętach, jakieś poświąteczne wietrzenie magazynów XD
> > Jakbyś nawet nie zdążył kupić między świętami to też bym się na twoim miejscu nie martwił, po nowym roku pewnie będą noworoczne wyprzedaże np. "wyprzedaż starych roczników 2021" czy coś...
> > Możesz także pójść na całość i poczekać na orzeczenie sądu, wtedy będą MEGA RABATY na te akcje i liczę że będą w cenie 0,0X zł :-)))))
ograniczony jestes na tyle, ze nawet nie potrafisz sie wypowiedziec.