Dnia 2021-12-17 o godz. 18:20 ~TakNaSerio napisał(a):
> Każdy tutaj chce złapać dołek z możliwie największym kapitałem. Pytanie - na jakim poziomie zaczynać zakupy? :)
> Widać, że nie da się kupić coś na poważnie, chyba że masz codziennie po 6 godzin przez 2 tygodnie wolnego czasu i wciągać po kilka kg akcji - co jest, delikatnie mówiąc - absurdem. Obstawiacie coś? Bo to, że te akcje będą kilku(nasto) krotnie droższe to jest oczywista oczywistość. Pytanie do sknerów i starych wyjadaczy - kiedy zacząć kupować :)
Na twoim miejscu bym jeszcze poczekał, może będzie jakaś przedświąteczna promocja na te akcje ;-)
Lub nawet po świętach, jakieś poświąteczne wietrzenie magazynów XD
Jakbyś nawet nie zdążył kupić między świętami to też bym się na twoim miejscu nie martwił, po nowym roku pewnie będą noworoczne wyprzedaże np. "wyprzedaż starych roczników 2021" czy coś...
Możesz także pójść na całość i poczekać na orzeczenie sądu, wtedy będą MEGA RABATY na te akcje i liczę że będą w cenie 0,0X zł :-)))))