Dnia 2021-12-17 o godz. 18:49 ~RE napisał(a):
> zastanawia mnie jedno gdybym wystawil do sprzedania to KUPIA
> pytanie KTO? ulica ani leszcze napewno NIE
> i to mnie zastanawia,,,,,,
no to na poważnie.... a skąd Ty wiesz, że tych akcji nie kupuje zachłanna ulica, która myśli, że właśnie łapie dołek i zarobi na kupno mieszkania?
Po czym poznajesz, że te akcje kupuje akurat ktoś z grubym portfelem ?
Piszecie o tym że gruby skupuje już kilka mc temu jak nie lata i co ciągle jemu mało ?