Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,00 zł , zmiana od tamtej pory: 36,67%

Re: Niezłe zbieranie ostatnio...

Zgłoś do moderatora
Jako ze wlasnie z Eurotelu wyszedlem z bardzo dobrym zyskiem dodam od siebie ze wszystko zalezy od ceny. przy 20 zlotych za akcje Eurotel byl niedowartosciowany, nawet patrzac na specyficzny rok 2020. Co do samej pandemii to nie jestem pewny czy przy drugim lockdownie ich sklepy nie byly dalej otwarte bo jak sprawdzalem, to "uslugi telekomunikacyjne" mialy byc wyjete z przymusu zamkniec. Oczywiscie wciaz to mniej klientow ogolem, bo nikt nie jedzie specjalnie do galerii zeby zmienic abonament, ale nie bylo chyba tak, ze obroty calkiem zamarly.

Nie zgodze sie w kwestii wydatkow. Pieniadze nie wydane na urlop czy niedostepne uslugi poszly w duzej mierze na dobra fizyczne, m.in. elektronike uzytkowa - i podejrzewam, szczegolnie patrzac na wyniki sprzedazy innych spolek sprzedajacych elektronike, ze tu byly wzrosty, ktore napedzaja teraz cene akcji. Mozna spojrzec na ceneo ile ocen maja Mimarkt i Idream.

Zgadzam sie natomiast co do czesci biznesu, ktory jest schylkowy. To bedzie powolna smierc, bo co prawda sporo ludzi wciaz woli wizyte w salonie zamiast porownania ofert online, to powoli bedzie ich coraz mniej. Jest tu tez troche innych ryzyk o ktorych dlugo mozna by dyskutowac.

Moja wycena akcji przy tych zalozeniach byla przy okolo 34-35 zlotych, dlatego wlasnie wyszedlem, choc wyglada na to, ze po dwoch kolejnych raportach czyli za Q4 i Q1 znow tu zajrze. jesli cena nie poszybuje za wysoko.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,23% 49,20 2021-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.