Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,20 zł , zmiana od tamtej pory: 62,91%

Re: Niezłe zbieranie ostatnio...

Zgłoś do moderatora
argumenty za dywidendą 7zł:
1. stopa wypłaty dywidendę z zysku jak z ostatniego wypłacanego roku, czyli 75%
2. zysk w Q4 2020 mniej więcej taki jak w Q3
3. skumulowana wypłata za 2019 i 2020
>> wychodzi około 6,80zł

moje założenia i obliczenia za dywidendą ok. 4zł :
3. jw
2. jw
1. przy skumulowanej wypłacie za 2 lata trzeba będzie trochę jednak zostawić więcej w kasie,bo czasy jeszcze nadal trochę niepewne, chyba że któryś z głównych akcjonariuszy ma prywtnie nóż na gardle, to wtedy all in... Obstawiam 45% za2019 + 2020 czyli ~ 4.00 - 4.50zł

zaznaczam, że są to tylko moje domysły a nie jakieś rekomendacje... nie mam szklanej kuli, nie wiem jak będzie, ale tak czuję (tzn. obstawiam scenariusz II )... no chyba że jest jakiś trup w szafie firmy albo inny czarny łąbądź zbliża się na rynku, wtedy to padaka po całości...

chętnie poznam spodziewane projekcie zysku Q4 i dywidendy 2020 oraz 2019 innych forumowiczów, a w szczególności twoje, Dywidendowy 8)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 2,29% 49,20 2021-05-05 17:01:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.