Ja również się melduję, i czekam twardo na 2,05 zł. I pamiętajcie zacisnąć mocno zwieracze i nie dajcie sprzedać za grosze. Spółka jest bardzo stabilna, przed ubiegłorocznym spadkiem była grana przez kilka miesięcy między 2,5 a 3 zł. Spółeczka generuje zyski, za chwile pojawi się inwestor od ostatniej emisji który wyłożył prawie dwa miliony za nią. Musimy się trzymać razem i jak już napisałem nie oddawać za grosze.