Damy rade,,nie oddawać akcji,nie siać teorii spiskowych..akcje trzymac,,w poniedzialek wazna sesja,,moim zdaniem mocna polnoc,,dla mnie jakby mieli sypać na ostro nie na tych poziomach,,ale nie będę pisal na jakich,,spolka byla pilowana i nie po to ktoś tu sie natrudzil żeby podjechać pod 0,30 o zacząć sypać,,pozdrawiam i do poniedziałku,,.