myślę, że jakby kupili na tym poziomie to by się udzielali i wertowali forum.
Nie ma znowu jakiejś "wielkiej" gromady nowych inwestorów wieszczących o cudach jak to się miało na innych Spółkach które obserwowałem.
Po za tym przemieliło sie !!!!! 15 mln akcji więc gdyby to ulica wzięła a jeśli to ona to biorą średnio po 50 tys akcji powinno być leszczy OD ZATRZEPANIA.
Równie dobrze mogli między sobą przerzucać, żeby nie przekroczyć 5%, lub żeby właśnie wykazać te 5% zrzucili na jedno konto, a przy okazji wystrasyli leszczy.
W każdym bądź razie mimo wszystko mam wiele wątpliwości i trzeba obserwować od poniedziałku starając się przewidzieć ruchy.