Co za niemądra sprzeczka. Może pójść na 15 albo spaść na 4. Rynek będzie słaby to się zrobi panika i może nie być świętych krów, a że dużo wzrosło to może dużo spaść. Dla mnie bardziej prawdopodobny drugi scenariusz czyli wzrost. Kęty pokazują jak podobnej wielkości dywidenda potrafi trzymać kurs. A mało spółek o takiej płynności jak Cognor dają tak dużą dywidendę. Do tego współpraca z pisowcami PFR i fundamenty, które przy potencjalnym kryzysie znaczenie zyskują na znaczeniu. A do tego pewność że Przemo będzie kupował lada moment za grube miliony podbijając kurs. Nowe grube inwestycje, które w drugiej połowie roku zaczną pracować. Może być różnie, ale chyba nie trudno określić który scenariusz jest bardziej prawdopodobny.