Tak,tak.
Wszyscy bedą kupować po 12-15 zł by dostać 1 zł dywidendy.(netto)
Ty też.
Następnie ty po wzięciu dywidendy i zmniejszeniu ceny o dywidendę o 1 zł.
będziesz wyprzedawał akcje bo po braku motywacji do dywidendy i odcięciu
wielkości dywidendy od ceny akcji cena akcji będzie spadać.
I tą logika chcesz namawiać do kupna akcji po 12-15 zł.
No to powodzenia chłopcze.