Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 51,67%

Re: Niektórzy już znają?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-02-05 o godz. 18:58 ~x39 napisał(a):
> Dnia 2023-02-05 o godz. 17:00 ~magnat napisał(a):
>
> > 24589 wolumen i insider kupuje. Tylko zera zabrakło w tym wolumenie.
> >
>
> Ja piszę spokojnie a facet coraz ostrzej i bardziej po chamsku.
> Podsumujmy: Ktoś kupił w piątkowym bardzo krótkim rajdzie pod górkę 18 do 19 tysięcy akcji za około 70 tys. zeta. Nie każdy jest taki wielki jak drużynowy i jego słupy i dlatego kogoś 70 tys. zeta to może być bardzo duży majątek.
>
> Gdyby wolumen sięgnął ponad 240 tysięcy na piątkowej sesji (o czym wspomina magnat) to wzrost musiałby przekroczyć i to znacznie 4 zeta, inaczej nie dałoby się takiej ilości kupić. Ostatni raz takie ilości akcji na jednej sesji były w obrocie jedenaście miesięcy temu w marcu 2022 roku.
> I nawet w czasie ubiegłorocznych listopadowych wzrostów, które wyniosły kurs powyżej 4,50 tylko w czasie jednej sesji wolumen przekroczył ledwo 150 tys. kwitów na sesji 18.11.2022. Jeszcze jedna sesja 29.11.2022 miała wolumen nieco ponad 140 tys.
> Pozostałe sesje z najwyższymi wolumenami w czasie tych wzrostów to ok. 70 tys., maksymalnie 80 tysięcy.
> Jeśli popatrzymy na cały wykres i jeśli się ktoś na tym nieco zna, a dobry inwestor powinien być jak dobry, wytrawny tropiciel to odkryje, że akcji nie ma, że obroty nawet przy sporych wzrostach zanikają. To znaczy, akcje oczywiście są, ale one są w mocnych rękach i te osoby ani myślą po takich cenach tych akcji się wyzbywać.
> Co więcej, akcje cały czas są skupowane i pakowane do wora.
> Oczywiście dla magnata i innych spadkowych trolli to, co napisałem powyżej to prawda bolesna i ich zdaniem zapewne nigdy w ten sposób nie powinienem edukować innych, bo to utrudnia im manipulację i odbieranie akcji po zaniżonych cenach.
> W jaki sposób zaatakuje magnat teraz? A może mnie zaskoczy i odpowie całkiem merytorycznie?
>
> Magnat? Ktoś wielki? Ktoś, kto ma co najmniej kilkaset tysięcy Magny?
>

Srogie masz urojenia i obsesje. Bredzisz o jasnej stronie mocy i że insider kupił panicznie całe 20000 akcji do wora po infie na spółce córce. Od poniedziałku do czwartku insider nie kupował bo nie, ale wykorzystał info, żeby ukryć zakupy. Jutro ten insider znów kupi, czy zmyli tropy i wolumen będzie 5000? Panie, daj pan spokój.
Swoich akcji nie zamierzam sprzedawać do wyroku. Kupować więcej też nie planuje. Po prostu nie lubię wciskania ludziom kitu przez takich cwaniaczków jak ty. Właśnie tacy jak ty w listopadzie pisali bajki o pewnej ugodzie, 80 milionach euro i przekroczeniu 5% głosów już zaraz, już za momencik na 100%, a drugą ręką upychali akcje innym.
Tymczasem mamy luty i nie ma terminu rozprawy.
A magnat jest od magny, ty 'dedektywie'

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -2,07% 5,68 2023-05-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.