Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: 65,02%

Re: Niektórzy już znają?

Zgłoś do moderatora
>
> Ktoś kupił pod info od optigisa myśląc, że zaatakujemy 4,0 ale nic z tego nie wyszło

Optigis?
Jeśli już OPTIGIS to tylko jako zasłona dymna, jako niby powód tego ostrego wręcz panicznego kupowania.
Inwestor powinien być jak dobry tropiciel. I co nam mówią te ledwo widoczne i specjalnie zacierane ślady, które zostały odciśnięte na dzisiejszej sesji?

Jest dobrze, może nawet bardzo dobrze!
Jeśli jesteś posiadaczem tych akcji, to po dzisiejszej sesji twoja wiara w zwycięstwo powinna wyraźnie wzrosnąć.
Jesteś po dobrej stronie mocy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 3,34% 6,18 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.