Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,84 zł , zmiana od tamtej pory: 92,71%

Re: Niektórzy już znają?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-02-03 o godz. 14:53 ~x39 napisał(a):
> Dnia 2023-02-03 o godz. 13:59 ~abc napisał(a):
> > Jest podbitka ;-)
> >
> > Ciekawe jak to dalej rozegrają?
> >
> I nawet jeśli teraz wkroczy drużynowy ze swoimi słupami i zdołuje kurs na minus, poniżej wczorajszego zamknięcia (3,70) to i tak ten dzisiejszy atak popytu z ostrym kupnem za ponad 70 tys. zeta powinien nam wszystkim dać dużo do myślenia.

Ktoś kupił pod info od optigisa myśląc, że zaatakujemy 4,0 ale nic z tego nie wyszło

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 28,03% 7,40 2023-06-09 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.